Dambud – wymiana, montaż okien, okna, drzwi, bramy, PCV, drewniane, aluminiowe, Kraków i okoliceOkna Kraków i okolice

Od ponad 20 lat dostarczamy i montujemy okna, drzwi, bramy garażowe, parapety, rolety, żaluzje, moskitiery i okiennice. Usługi świadczymy dla przedsiębiorców, deweloperów i równiez dla osób prywatnych. Działamy na terenie całego Krakowa oraz okolic.

Wiedza i doświadczenie

Nasi monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu i serwisu okien, drzwi, bram oraz osłon okiennych. Wielokrotnie proszeni byliśmy o pomoc w kłopotliwych usterkach, w których nie mogły sobie poradzić inne firmy, przez co upewniamy się w przekonaniu, iż doświadczenie to najważniejszy atrybut fachowca. Potrafimy więc poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi tematami.

Rozsądny wybor i korzystne ceny!

Decydując się na nasze usługi, bezsprzecznie dokonają Państwo jedynego rozsądnego wyboru. Nie będzie potrzeby poprawek , a co za tym idzie unikną Państwo kosztów i oszczędzą swój cenny czas.
Wysoki standard produktów

Produkty, które montujemy spełniają najwyższe wymogi

Jakość wykonywanych usług

Nasze usługi są szybkie oraz precyzyjne. Zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół wykonywanej przez nas pracy.

Terminowość

Nie musisz obawiać się o przesuwanie terminów. Wszystkie usługi wykonujemy w umówionym wcześniej terminie. Telefonicznie bądź mejlowo udzielamy wszelkich informacji.
Bezpłatny pomiar

Bezpłatne pomiary, bez żadnych zobowiązań.

Doradztwo

Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie. Zawsze pomagamy wybrać najlepsze i optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasze usługi oraz produkty są objęte gwarancją.

Dambud – stolarka okienna, okna i drzwi Kraków
Okna, drzwi, bramy garażowe, PCV, aluminiowe, drewniane, rolety, moskitiery, parapety, zewnętrzne, wewnętrzne.